godloo.jpg
projekt1a.jpg

Narodowy Dzień Sportu w Zespole Szkół nr 1 w Liskowie

     W dniu 10 września 2021 w Zespole Szkół nr 1 w Liskowie odbył się Narodowy Dzień Sportu. Każda klasa zgłosiła swoich przedstawicieli do poszczególnych konkurencji już        na dwa dni przed rozpoczęciem rozgrywek. Celem przeprowadzenia tych zawodów było zachęcanie młodzieży do aktywnego spędzania czasu wolnego, propagowanie sportu          jako formy podnoszenia sprawności fizycznej oraz współzawodnictwo międzyklasowe. Punktualnie o 11.00 wszyscy zgłoszeni przystąpili do zaciętej rywalizacji i oto jak przedstawiają się końcowe rozstrzygnięcia:

 

- turniej piłki nożnej chłopców - drużyna składała się z  6 osób (5+bramkarz)

  1. miejsce - klasa 3A
  2. miejsce - klasa 1B
  3. miejsce - klasa 4B

Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Jakub Kowalski z klasy 3A

 

- turniej piłki plażowej dziewcząt - drużyna składała się z 4 osób

  1. miejsce - klasa 4A

 

- „przeciąganie liny”- każda klasa wyznaczyła 8 osób (system rozgrywek „każdy z każdym”, jeden pojedynek w przerwie meczu).

  1. miejsce - klasa 1B
  2. miejsce - klasa 4B
  3. miejsce - klasa 4A

W konkursie przeciągania liny nauczyciele zmierzyli się ze zwycięzcami, czyli klasą 1B.      Po bardzo zaciętym pojedynku młodsi przeciwnicy musieli uznać wyższość swoich mentorów. Po zakończonym turnieju pani Dyrektor Anna Piwońska wręczyła uroczyście pamiątkowe dyplomy wszystkim zwycięzcom.

Zdjęcia z imprezy - kliknij tutaj