godloo.jpg
projekt1a.jpg

POWIATOWY DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2021

     Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej obchodziliśmy w bieżącym roku w Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku  we wtorek 12 października. Gospodarzami uroczystości byli Starosta Kaliski Krzysztof Nosal oraz Przewodniczący Rady Powiatu Kaliskiego Jan Adam Kłysz.  Wśród zaproszonych gości znaleźli się nauczyciele Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie, a troje z nich w uznaniu ich pracy na niwie oświaty otrzymało nagrody Starosty Kaliskiego. Byli to: Anna Piwońska (p.o. dyrektorki Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie),  Maciej Marciniak (kierownik szkolenia praktycznego w Budowlance) oraz Piotr Pasik (dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie). Uroczystość uświetnił występ zespołu Q-Artist ze znakomitą wokalistką Kornelią Raźniewską oraz poczęstunek przygotowany, jak zwykle przy takich okazjach, przez uczennice i uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych z Liskowa.     

Kliknij tutaj w ZDJĘCIA