godloo.jpg
projekt1a.jpg

FINAŁ POWIATU KALISKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH - 2021

     Zawody w biegach sztafetowych  odbyły się 29 września 2021 roku w lasku „brzezinka” w Koźminku. W kategorii chłopców nasi podopieczni  rywalizowali z zawodnikami z Zespołu Szkół z Opatówka. Po zaciętym pojedynku uczniowie z Liskowa wygrali wyścig, uzyskując czas 16 minut i 55 sekund. Dzięki temu zwycięstwu zostaliśmy  mistrzami powiatu kaliskiego w sztafetowych biegach przełajowych, uzyskując awans do finału wojewódzkiego. W sztafecie brało udział sześciu zawodników, każdy z nich  musiał przebiec dystans około 800 m. Najlepszym czasem wśród naszych zawodników może pochwalić się Bartosz Konopa, który  uzyskał 2 minuty 44 sekundy. Czasy pozostałych zawodników oscylowały w granicach od  2 minut 45 sekund do2 minut i 55 sekund.

      Skład reprezentacji Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie: Hubert Antoszczyk, Bartosz Karbowski, Bartosz Konopa, Kacper Kurzawa, Wiktor Wichorski, Mateusz Woźniak,  Kacper Bartosiak  (zawodnik rezerwowy), Gracjan Fryga (zawodnik rezerwowy).

 

 

Opracował : Konrad Poroś