godloo.jpg
projekt1a.jpg

Wyniki konkursu

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

     30 kwietnia poznaliśmy wyniki Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego, przeprowadzonego w Zespole Szkół nr 1 w Liskowie w formie zdalnej. Pierwsze miejsce zajął Marcin Kidoń, uczeń klasy 3b TB. Drugie miejsce zajął Adam Błaszczyk z klasy 4a TŻ, a na trzecim miejscu uplasowała się Magdalena Szczapińska, uczennica klasy 2a TŻ

     Do rywalizacji, która miała miejsce 27 kwietnia, przystąpiło łącznie 18 uczniów. Musieli oni wykazać się umiejętnością czytania i słuchania ze zrozumieniem oraz wiedzą z zakresu leksyki i gramatyki. Organizatorkami Konkursu były: p. Ewelina Tydalska, p. Anna Kowalska oraz p. Ewelina Walczak – nauczycielki języka angielskiego w Zespole Szkół nr 1 w Liskowie.

 

Laureatom Konkursu serdecznie gratulujemy!!!