Banners

Konkurs z j.angielskiego

W dniach 30.11.2020r. – 07.12.2020r. w Naszej Szkole odbyły się spotkania konkursowe online, w których wzięli udział uczniowie klas I, II i III. Był to I etap konkursu, na podstawie którego zostali wyłonieni najlepsi uczniowie szkoły. Celem konkursu było zwiększenie świadomości uczniów o korzyściach wynikających z posiadania kompetencji posługiwania się językiem obcym oraz zachęcenie uczniów do rozwoju własnych umiejętności językowych.

 

Konkurs ten był poprzedzony krótkim wprowadzeniem teoretycznym, podczas którego omawiano potrzebę znajomości języków obcych w dzisiejszych czasach oraz ciekawostki związane z rozwojem umiejętności językowych.

 

Laureatem II edycji konkursu The Point Online organizowanego przez Centrum Kształcenia Językowego „The Point” jest Krzysztof Sobczyk z klasy IIIb. Serdecznie gratulujemy.

 

Koordynatorem konkursu była p. Ewelina Walczak.

nasz facebook