Banners

Cookies

  1. Gdy wchodzisz na naszą stronę, na dysku Twojego komputera mogą być zapamiętywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli małe pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer, do których odwołujemy się w naszych witrynach, np. multimedia.
  2. Ciasteczka wykorzystywane i używane są w witrynach internetowych ze względu na wygodę użytkowników, po to, by jak najlepiej dostosować treści i funkcje witryny do potrzeb użytkownika. Służą one, np. do zapamiętania wyglądu strony, np. ustawionego rozmiaru czcionki. Pliki cookies mogą być wysyłane także z serwerów stron, do których się odwołujemy, np. YouTube.
  3. Zapisywane pliki nigdzie nie gromadzimy i  nie przetwarzamy.
  4. Wszyscy użytkownicy mogą zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w używanej przez siebie przeglądarce, i mogą wyłączyć ich zapisywanie. Jeśli nie wyłączysz możliwości zapisywania ciasteczek z naszej witryny, oznacza to Twoją zgodę na ich zapisywanie i przechowywanie w komputerze.
  5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści udostępnianych w naszych witrynach. Wyłączenie ciasteczek nie ogranicza możliwości przeglądania stron w naszych witrynach.
nasz facebook