godloo.jpg
projekt1a.jpg

Nakręcamy się dla Sandry

„Nakręcamy się dla Sandry”

W dniu 18 lutego 2021 roku delegacja Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie udała się z wizytą do Sandry Wolniak w celu przekazania plastikowych nakrętek, które zbierane były w naszej szkole w ramach akcji „Nakręcamy się dla Sandry”. Ze względów bezpieczeństwa przedstawiciele naszej szkoły spotkali się z tatą dziewczynki  – panem Rafałem Wolniakiem, zachowując wszelkie zasady reżimu sanitarnego.

Sandra zmaga się z bardzo trudnym przeciwnikiem – SMA1, czyli rdzeniowym zanikiem mięśni typu 1. Kwota 9,5 miliona złotych na terapię genową została już pomyślnie zebrana, jednak w dalszym ciągu potrzebne są fundusze na regularną i intensywna rehabilitację.

Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w akcji. Pamiętajmy, że każdy gest, nawet ten najmniejszy, ma ogromne znaczenie!

 

Opiekunem akcji była pani E. Tydalska