godloo.jpg
projekt1a.jpg

MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 W LISKOWIE W TENISIE STOŁOWYM

     10 października 2021 w naszej szkole odbyły się szkolne zawody w tenisie stołowym mające na celu wyłonienie najlepszego tenisisty i tenisistki spośród naszych uczniów. Do rywalizacji wśród dziewcząt zgłosiła się tylko 1 kandydatka - Gabriela Dominiak, więc bez walki została mistrzynią szkoły. Dużo ciekawiej było natomiast w kategorii chłopców, w której do rozgrywek przystąpiło aż 30 zawodników. Z racji ilości chętnych zastosowano  brazylijski system gry. Po wielu meczach i sportowej walce doszliśmy do wielkiego finału. Poprzedzony jednak został meczem pocieszenia, czyli walką o trzecie miejsce w turnieju. Spotkali się w niej Hubert Froncala  z klasy 3D oraz Arkadiusz Gaj z klasy 2A. Zwycięsko z tego pojedynku wyszedł Hubert Froncala,  pokonując kolegę  zaledwie 4 :2.Wreszcie w finale spotkali się Tomasz Ordon z  klasy 3A oraz Bartek Wieczorek z klasy 4A. Po bardzo emocjonującym meczu zwyciężył Tomasz pokonując kolegę 4:0. Podsumowując:  w całym turnieju rozegrano w aż 60 meczów. Osoby, które zajęły czołowe miejsca, będą reprezentowały naszą szkołę na szczeblu powiatowym. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Opracował Konrad Poroś